EFEKTNÁ A JEDINEČNÁ ZÁHRADA AJ V NOCI A V ZIMNOM OBDOBÍ

    V rámci našich záhradníckych služieb pri celkovej tvorbe exteriéru, ponúkame tiež navrhnutie, dodávku a montáž efektného záhradného osvetlenia.


OSVETLENIE SOLITÉRNYCH RASTLÍN A STROMOV

    Jedným z najväčších trendov poslednej doby je nasvietenie solitérov a vzrastlých rastlín, prípadne záhonov bodovým led osvetlením. Osvetlenie má pri minimálnej spotrebe elektrickej energie vysoký estetický efekt pri nočnom nasvietení záhrady. Celý systém osvetlenia je riadený automatickým spúšťaním, ktoré je variabilne nastaviteľné buď podľa senzora súmraku a slnečného svitu, alebo podľa jednoduchého časovača.


   


   


   


               

OSVETLENIE JAZIEROK A VODNÝCH PRVKOV

    Ďalším trendom v osvetlení exteriéru je nasvietenie vodných prvkov v záhrade, ako sú jazierka, potoky, fontány a ich priľahlé miesta. Naša ponuka zahŕňa tiež dodávku a montáž vysokokvalitných značkových svietidiel s najvyším stupňom ochrany do exteriéru, ktoré sú na trhu. Svetlá sú navrhnuté a vhodné pre použitie pod vodnou hladinou, pre získanie maximálneho svetelného efektu.


   KLASICKÉ ZÁHRADNÉ OSVETLENIE

    Už počas návrhu záhrady je vhodné sa zamyslieť nad vhodným celkovým osvetlením exteriéru, ktoré by malo z praktického hľadiska dostatočne osvetliť hlavne priľahlé komunikácie. Z estetického hľadiska by sa však mali použiť svietidlá, ktoré zapadnú do celkovej kompozície a charakteru záhrady, aby sa nestali rušivým prvkom celého exteriéru.


   


Úvod O firme Naše realizácie Kontakt Aktuálne Prvý krok